NOT: Video Player üzerindeki reklamların gözükmemesi için filmi tam ekran yapabilirsiniz.

Blue Skies, 1946 yapımı Amerikan müzikal-komedi filmdir. Film, dürüst uçak kaptanı Bill Bradley (Fred Astaire) ve olgun kadın Lucky Haynes (Joan Caulfield) arasındaki beraberlik üzerine kuruludur.

Bill, tanınmış sanatçılardan oluşan müzikal tiyatro grubunu uçakla dolaşan bir seyahat şirketine kaptan olarak almaktan çok mutludur. Ancak, bu müzakerelerin merkezinde Bill'in Lucky ile arasına yer alma yolu olarak görülmüştür. Cue ball dealeri olarak Lucky, Bill'le arasındaki bağlantıyı arttırır. Ancak, Lucky Bill'in dürüstlüğünü kısa süre sonra takdir ediyor. Zamanla Bill ve Lucky arasında aşk bağı birbirini besleyen duygulara dönüşür. Bill, kızının annesinin ona özel olduğunu kavrayamaz.

Birkaç başka vesileyle, Lucky için tehlikeli anlar da meydana gelir ve Lucky'de, her zaman onu zararsız çıkarmak için bir kahraman arayan Bill'in önüne çıkar. Bill, Lucky'nin kalbiseni kurtarmak için her zaman önde olan kişidir. Çok geçmeden, Lucky ve Bill arasında kalıcı bir aşk güneşi kurulur. Uçuş kenarında, tüm arkadaşları tarafından alkışlanan bu ikili, dünyalarındaki en büyük mutluluğu bulacaklardır.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 6.4
IMDB Oy Sayısı 1.468
Süre
Yapım Yılı 1946
Tür Komedi Müzikal Romantik
Yönetmen Stuart Heisler Mark Sandrich
Senaryo Arthur Sheekman Allan Scott Irving Berlin
Oyuncular Fred Astaire Bing Crosby Joan Caulfield

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?