NOT: Video Player üzerindeki reklamların gözükmemesi için filmi tam ekran yapabilirsiniz.

Monster, 2003 yapımı, Patty Jenkins tarafından yönetilen, korku ve dram türlerinde dolaşan film, "Hustle & Flow" adlı rap dinleyicisi olan Aileen Wuornos ı (Charlize Theron) ve yaşam arkadaşı Selby Wall (Christina Ricci) 'un arasındaki ilişkiyi konu alıyor.

Film, Aileen'in yeteneksiz adaletsizliğe uğradığı çocukluğu ve travmatik hayatının etkisini gösterir. Kötü bir işe girmesi ve vereceği paranın azlığı nedeniyle Florida'yı turlayan Aileen, bir yandan seks işçiliği ile para kazanmaya çalışıyor. Aileen, her gün bir sonrakinden tehlikeli karşılaşmalar yaşamak zorunda kalıyor.

Bir gün bir otel odasında Selby ile karşılaşıyor. İki kadın hemen arkadaş oluyor ve yaşam arkadaşı olmaya başlıyor. Ancak Selby, Aileen'in hayatındaki değişimleri anlamakta zorlanıyor. Aileen, herhangi bir sosyal kurumya yerleşmesi dışında, hayatının boşluklarını doldurmak ve arkadaşlarını kollamak için ona kötülük yapacak olan erkekleri öldürmeye başlıyor.

Bu durum, artık ünlü bir seri katil olmuş olan Aileen'in üzerinde baskı kurmaya çalışan polis tarafından her an takip edilmesine ve Aileen ve Selby'nin geleceğinin tehlikeye girmesine neden olur.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 153.610
Süre
Yapım Yılı 2003
Tür Biyografi Suç Dram
Yönetmen Patty Jenkins
Senaryo Patty Jenkins
Oyuncular Charlize Theron Christina Ricci Bruce Dern Lee Tergesen

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?

 • Ziyaretçi

  Hulya

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  Charlize Theron'un oynadigi butun filmler muhtesem.. kadini her rolle sokabilirsiniz. Bu filmi her izledigimde beni baska yaralar.. butun "kotu" olan kisiler kötümu dogdular.. kotuluge surukleyen seylerede asil bakilmasi gerek.. tipki filmdeki karakterin hayati gibi. Her kotu gozuktugu gibi kotu degildir aslinda.