NOT: Video Player üzerindeki reklamların gözükmemesi için filmi tam ekran yapabilirsiniz.

Four Kids and It (2020) filmi, İngiltere'nin tarihi Dorset bölgesinde geçen, 4 arkadaş için zamanda ve mekanlarda yolculuklara çıktıkları, macera dolu bir hikaye anlatıyor.

13 yaşındaki Ros, Kömür odlu Dusty, fırtına çığlığı gibi bir ses çıkartan, bol sözü seven Daisy ve düşlerin kanatları olması iyi olan Rocky, Cazibe Islak Çöl'deki Fossey'nin kızı olan Kayla, Kraliçenin Minyatür İskoçyası, Oberon'un köpekbalık-köpek şeklindeki yarı insanların arasında maceralara atılıyorlar. Bir araya geldiklerinde kaybolmuş kayalıkların üstündeki tekinsiz bir mağaradan çıkan bir cadının uzunluğu üstündeki simgeleri keşfederler. Keşfettiği simgeler bir dile, sahip olan biri tarafından verilen 5 dilek olarak karşılanır.

Dilekler gerçek olur ve her dilek kendilerine inanılmaz yetenekler verir. Ancak onların dilekleri çekilmeden önce, cadıların varmış olduğu söylendiği kötü bir güç onları orada tutmaya çalışıyor. Özel yetenekleriyle birlikte meslektaşlarını koruyacak güce sahip olmaları gerekiyor ve aynı zamanda dileklerini kurtarmak zorunda kalacaklar. Birbirlerine borcu olan arkadaşlar, sinsi bir düşmanla mücadeleye girişecek ve eşsiz başarılarla kendileri olanları koruyacak.

Eklenme Tarihi
Güncelleme Tarihi
IMDB Puanı 5.1
IMDB Oy Sayısı 1.575
Süre
Yapım Yılı 2020
Tür Aile Fantastik
Yönetmen Andy De Emmony
Senaryo Jacqueline Wilson Simon Lewis Mark Oswin
Oyuncular Teddie-Rose Malleson-Allen Pippa Haywood Matthew Goode

Film Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?